ZWROTY I REKLAMACJE

§1 Prawo do odstąpienia od umowy

  1. Klient ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy sprzedaży (bez podania przyczyny) w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
  2. Zwrotowi nie podlegają produkty wykonane na indywidualne zamówienie kupującego, oraz takie, które zostały na jego życzenie zmodyfikowane.
  3. W przypadku chęci odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży należy poinformować o tym sprzedawcę składając jednoznaczne oświadczenie woli (poprzez wysłanie tradycyjnego listu lub maila).
  4. Aby zachować termin odstąpienia od umowy, należy wysłać do Sprzedawcy jednoznaczne oświadczenie woli przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.
  5. Zwracany produkt zostanie przyjęty przez Sprzedawcę jedynie wówczas, gdy zostanie odesłany w stanie nienaruszonym oraz w oryginalnym opakowaniu nie zawierającym żadnych uszkodzeń. Zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania.
  6. Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 30 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.
  7. Koszty przesyłki zwracanego towaru ponosi klient. Konsument wysyła towar na własne ryzyko.
  8. Sprzedawca dokona zwrotu ceny w terminie 14 dni od przyjęcia zwracanego Produktu.
  9. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty otrzymanej od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy.
Shopping Cart